درباره من

فعالیت های علمی

  • ارائه مقاله با موضوع هورمون و رابطه آن با صنعت مرغ گوشتی به دومین همایش بین المللی و چهارمین همایش ملی طب پیشگیری نیروی دریایی ارتش / بندرعباس / 1395
  • ارائه مقاله با موضوع استفاده از پروبیوتیک های دامی جهت کاهش و قطع مصرف آنتی بیوتیک ها در طیور گوشتی به دومین همایش بین المللی و چهارمین همایش ملی طب پیشگیری نیروی دریایی ارتش / بندرعباس / 1395
  • سخنرانی در سمینار نیروی دریایی ارتش با محوریت هورمون در مرغ گوشتی / منجیل / 1395
  • سخنرانی در سمینار نیروی دریایی ارتش با محوریت آنفولانزای پرندگان / منجیل / 1395

سوابق کاری

  • 9 سال سابقه فعالیت در زمینه پرورش مرغ گوشتی (درحال فعالیت…)
  • 5 سال فعالیت تخصصی در زمینه پشتیبانی فنی و بررسی عملکرد فارمی پروبیوتیک های دام طیور وآبزیان (درحال فعالیت…)
  • بصورت مقطعی سابقه فعالیت در داروخانه دامپزشکی، مزرعه مرغ مادر، کارخانه تولید خوراک، کارگاه قطعه بندی و بسته بندی گوشت بوقلمون و مجموعه تولیدی مرغ سبز را داشتم.

پدرم در سال 1374 با تاسیس واحد مرغداری گوشتی در استان گیلان وارد صنعت شدند. از ابتدا با چالش‌های صنعت و دردسرهای تولید بصورت مستقیم دست به گریبان بودیم. رشته دامپزشکی را با علاقه و بصورت هدفمند برای کمک به صنعت پرورش مرغ گوشتی و رفع موانع تولید انتخاب کردم.

وب سایت:
اینستاگرام:
واتس آپ:

09114636533

تلفن:

تعهدات من به مشتریان

هدف ما ارتقاء دانش فنی پرورش مرغ گوشتی و کاهش هزینه های تولید است. با توجه به افزایش نیاز جهانی مصرف گوشت مرغ و تغییرات اساسی که در اصلاح نژاد و تغذیه مرغ گوشتی درحال انجام است، ما نباید از قافله تولید کنندگان برتر جهان عقب بمانیم. اگر نیازهای مرغ گوشتی را بخوبی بشناسیم، می‌توانیم با کاهش خطر ابتلا به بیماری و کاهش مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها، گام موثری در سلامت جامعه نیز برداریم. ما اینجا هستیم تا با ایجاد یک منبع معتبر، قابل اطمینان و در دسترس سود اقتصادی بیشتر در کنار تولید بهینه را ترویج دهیم. بعنوان مثال هر تولید کننده با آموزش در این حوزه می تواند با بهبود ضریب تبدیل و بهینه کردن مصرف خوراک، هم سود اقتصادی قابل توجه و هم تولید مقرون به صرفه برای کشور عزیزمان ایران داشته باشد.